Centrum manipulační techniky

vysokozdvižné vozíky

Profil společnosti

Společnost B-TRADING spol. s r. o., byla založena v roce 1994 v Brně pod názvem Balkan trading Brno a její hlavní aktivitou byl prodej a servis vysokozdvižných vozíků především značky BALKANCAR a DESTA. Od roku 1996 je zřízeno i servisní středisko v Olomouci, kde se z větších kapacitních důvodů prováděly střední a generální opravy této techniky. Koncem roku 2000 přibylo třetí středisko, a to v Hradci Králové.

Aktivity společnosti se rozvíjely úměrně s rostoucím počtem zaměstnanců a s postupným nárůstem zákazníků. V současnosti se kromě prodeje a servisu manipulační techniky PRAMAC a OM PIMESPO firma zabývá servisem manipulační techniky více značek.
 
Rozšiřování aktivit a kooperace se zahraničními partnery přimělo vedení společnosti k nutné změně názvu společnosti na nynější B-TRADING spol. s r. o., s cílem vytvoření "Centra manipulační techniky".

Během uplynulých let získala kmenová část servisních techniků certifikáty na opravy uvedených značek přímo od pověřených zástupců. Samozřejmostí bylo již od počátku činnosti získání příslušných oprávnění a certifikátů od pověřených orgánů v ČR. Cílem v oblasti zdokonalování kvality je certifikát "ISO", který firma získala v roce 2003.
 
Součástí rozšiřování aktivit, s cílem komplexnosti služeb v oblasti manipulační techniky, bylo i získání některých přímých či výhradních zastoupení na manipulační techniku zahraničních výrobců a celou škálu doplňkového sortimentu (superelastická kola, nabíječe trakčních akumulátorů, oleje,katalyzátory atd).

Velmi využívanou novinkou se stal bazar manipulační techniky či komisní prodej.Novinkou roku 2003 bylo otevření výstavního a předváděcího centra techniky na středisku v Brně.
 
Neustálá snaha ke zlepšování našich služeb a přiblížení se co nejvíce zákazníkovi a jeho potřebám,přivedlo vedení společnosti k radikálnímu kroku a to přestěhování všech poboček společnosti .K této změně došlo v roce 2005.
 
B-TRADING spol. s r. o. poskytuje komplexní, rychlé a kvalitní služby s dlouhodobými zárukami, a proto se okruh našich zákazníků neustále rozšiřuje.