Vychystávací vozík XOP 1

Vychystávací vozík XOP 1
Vertikální vychystávací vozíky XOP 1 jsou kompaktní, silná vozidla, schopná zvedat až do 3, 500 mm.

K dostání ve dvou verzích:
- s pevně připojenými vidlicemi, bez dodatečného zdvihu: dvě vidlice svařené k plošině obsluhy dovolují přímý přístup na paletu pro vychystávání
- se zvedacími vidlicemi a dodatečným zdvihem: díky dodatečnému zdvihu je možné nést během vychystávání paletu ve výšce obsluhy

Specifikace:
- celkové šířka podvozku: 880 mm
- šířka plošiny pro obsluhu: 880 - 1500 mm
- hlavní zdvih pro plošinu pro obsluhu: 1165 mm nebo 1900 mm

Kabina řidiče
Díky plošině, která ponechává dostatečnou svobodu pohybu, vychystávací vozík garantuje optimální výkon. Nízká pozice plošiny dodává zvýšené pohodlí během zvedání a snižování. Zavěšení plošiny a povrch kabiny absorbuje nárazy a otřesy, které se během pojezdu, nebo během zvedání a snižování mohou naskytnout. Bezpečnostní tlačítko "mrtvý člověk - deadman" je zapojeno a uloženo v podlaze na povrchu plošiny. Kontrolní displej stejně jako odkládací přihrádky jsou uloženy v přední části mezi sloupy zdvihu vozíku. Vlevo je řízení a vpravo madlo s motýlkovým tlačítkem pro řízení. Motýlkovým tlačítkem umístěným na předku madla je aktivován směr a rychlost pojezdu. V křivce pohybu rukojeti je možné provést aktivaci pomocí ovládacích tlačítek, hydraulických funkcí a klaksonu.

Podvozek
Podvozek je extrémně pevná ocelová struktura. Plášť motoru je chráněn obalem z ocelového plechu, který může být zvednut pomocí pneumatickými pružinami/plynové teleskopické podpěry zadních výklopných dveří. Kryt baterie je kovový.

Pojezd
Hnací motor smontovaný vertikálně tvoří jednoduchou hnací jednotku s převodovkou, magnetickými brzdami a hnacím kolečkem. Vychystávací vozík muže být doplněn o vodící indukční cívku, která je užitečná právě v úzkých uličkách.

Master Drive Control
Elektronická kontrola poskytuje spolehlivost a vysoký stupeň bezpečí. Řídící technologie MOSFET se chová jako centrální jednotka: všechny manévry jsou řízeny pomocí zpracování signálů a prováděny mikroprocesorem. Integrovaná diagnostika a integrované služby dovolují snadnou konfiguraci a nastavení parametrů zdvižného vozíku pomocí servisního laptopu.

Baterie
24V 440Ah - 560Ah DIN baterie. Možnost výměny baterie z obou stran prostřednictvím zdvižného vozíku nebo kladkou.

Řízení
Standardně montované elektrické řízení vždy dává volant do střední polohy při zapalování. Vychystávací vozík je snadno a přesně manévrovatelný. LED dioda na kontrolním panelu ukazuje polohu volantu. Kontrola natočení řídícího kola během pojezdu garantuje bezpečné jízdní vlastnosti s vysokým výkonem.

Zvedací a hydraulický systém
Vychystávací vozík má stabilní jednosloupovou verzi. Díky šířce sloupu je kontrolní panel v tomto sloupu zabudován, a tak umožňuje zkonstruovat dopravní prostředek, který je extrémně krátký a manévrovatelný. Zvedací a spouštecí pohyby jsou aktivovány tlačítky prostřednictvím elektroventilů. Přetlakový chrání stroj před přetížením. Absorbér otřesů spouštěcího hydraulického válce umožňuje jemné snižování kabiny, takže chrání jak obsluhu, tak materiál.

Brzdy
Brzdný systém pracuje se dvěma složkami: elektromechanická ruční brzda parkuje vozík, když není používán. Brzdný systém se zpětným získáváním energie pracuje za použití: uvolněním motýlkového tlačitka je automaticky aktivována brzda motoru, která je elektronicky řízena, a tak brzdí vychystávací vozík jemně.

OM Pimespo dodává vertikální vychystávací vozíky, které ve skladech s úzkými uličkami umožňují ruční vychystávání objednávek z bezpečné pohyblivé kabiny. Rozlišujeme tři základní kategorie vychystávacích vozíků:
- nízké pracovní výšky
- střední pracovní výšky
- vysoké pracovní výšky
výrobce OM
nosnost 1,0t
tisk / pdf
více info a ceny

Fotogalerie