Vysokozdvižný vozík XE 35 - 40 - 45 - 50

Vysokozdvižný vozík XE 35 - 40 - 45 - 50
Nový podvozek vyvinutý za použití nejnovějších F.E.M. výpočetních metod (Finite Elements Method) zajišťuje větší pevnost a stabilitu, čehož důsledkem je kompaktní vozík, který má vylepšený výkon oproti předchozím vozíkům, ale který si stále udržuje zbytkovou nosnost. Pohon je vybaven 80V, elektromotor s cizím buzením (SEM), který zajišťuje vynikající hnací moment na přední nápravě. Elektrický brzdový systém se zpětným získáváním energie je aktivován, jestliže je pedál plynu uvolněn, a spolu s brzdami na přední nápravu zajišťuje větší stupeň výkonnosti a pohodlí během řízení. Olejové kotoučové brzdy zajišťují větší výkonnost a komfort během řízení. Kompletně modernizovaný elektronický systém využívající MOSFET a CANBUS technologii přenáší data rychleji a reaguje přesněji na ovládací tlačítka, čímž činí vozík více citlivým během všech jeho funkcí. "Check control" systém navíc okamžitě stanoví jakékoli selhání přístroje.
Naše oddělení zákaznických služeb může naprogramovat všechny přizpůsobitelné parametry stroje v souladu s požadavky zákazníka.
80V DIN baterie mají nosnost od 500 do 930 Ah.
Nové čtyřkolečkové řídící nápravy vylepšily stabilitu a přesnost vozíku. Kabina uživatele byla navržena tak, aby umožnila uživateli všechny pohyby, protože obsahuje MSG20 sedadlo, posilovač řízení a hydraulickou páku na straně uživatele. Všechny tyto vlastnosti vedou k vylepšení poměru nákladů a větší výkonnosti.
Nové, optimalizované profily věží a nové vidlicové dopravné zařízení zajišťují zlepšený výhled a pevnost ve zkrutu, spolu s vysokou zbytkovou nosností a nižšími náklady na údržbu. Na prvním místě pro každý výrobek stojí filosofie firmy OM PIMESPO o bezpečnosti za provozu vozíku.
výrobce OM
nosnost 3,5 - 4,0 - 4,5 - 4,9 t
tisk / pdf
více info a ceny

Fotogalerie