Vysokozdvižný vozík XE³ 12-15-18-20

Vysokozdvižný vozík XE³ 12-15-18-20
Nový podvozek vyvinutý za použití nejnovějších F.E.M. výpočetních metod (Finite Elements Method) zajišťuje větší pevnost a stabilitu, čehož důsledkem je kompaktní vozík, který má vylepšený výkon oproti předchozím vozíkům, ale který si stále udržuje zbytkovou nosnost. Pohon je vybaven dvěmi 48V-4kW, elektromotory s cizím buzením (SEM), které zajišťují vynikající hnací moment na přední nápravě. Elektrický brzdový systém se zpětným získáváním energie je aktivován, jestliže je pedál plynu uvolněn, a spolu s brzdami na přední nápravu zajišťuje větší stupeň výkonnosti a pohodlí během řízení.
Kompletně modernizovaný elektronický systém využívající MOSFET a CANBUS technologii přenáší data rychleji a reaguje přesněji na ovládací tlačítka, čímž činí vozík více citlivým během všech jeho funkcí. "Check control" systém navíc okamžitě stanoví jakékoli selhání přístroje. Naše oddělení zákaznických služeb může naprogramovat všechny přizpůsobitelné parametry stroje v souladu s požadavky zákazníka. Nové tří- a čtyřkolečkové řídící nápravy vylepšily stabilitu a přesnost vozíku. Potenciometr umístěný na řídící nápravě rozlišuje poloměr zatáčky a v případě, že je zatáčka prudká, elektronický systém automaticky zabraňuje zvýšení hnací rychlosti, čímž uživateli zajišťuje větší míru bezpečnosti.
Kabina uživatele byla navržena tak, aby umožnila uživateli všechny pohyby, protože obsahuje MSG20 sedadlo, posilovač řízení a hydraulickou páku na straně uživatele. Volitelná jednotlačítková ovládací páka umožňuje uživateli snadno ovládat funkce pohonu a zdvihu, což vede k většímu stupni pohodlí. Všechny tyto vlastnosti vedou k vylepšení poměru nákladů a větší výkonnosti. Silný 48V, 9kW motor zdvihu zajišťuje vysokou zvedací rychlost. Elektronické systémy optimalizují spotřebu energie, a tak zlepšují výkonnost.
48V DIN baterie mají nosnost od 300 do 750 Ah.
Typy vozíků XE153H a XE15H nejsou pouze kompaktní, ale disponují také vysokým stupněm samosprávy. Nové, optimalizované profily věží a nové vidlicové dopravné zařízení zajišťují zlepšený výhled a pevnost ve zkrutu, spolu s vysokou zbytkovou nosností a nižšími náklady na údržbu. Jednoduché, dvojité a trojité věže s výškami nejvýše do 6900mm jsou k dostání. Volitelné vybavení: manuální zpětné ovládací tlačítko, vestavěný boční posuv, jednotlačítková ovládací páka, sedadlo MSG20, látková, vyhřívaná a antistatická sedadla, pracovní světla, přední světla, pneumatiky nešpinící povrch a plnopryžové pneumatiky. Různá bezpečnostní zařízení do kabiny uživatele a jiné volitelné vybavení je k dispozici pro široký okruh přizpůsobeních. Na prvním místě pro každý výrobek stojí filosofie firmy OM PIMESPO o bezpečnosti za provozu vozíku.
výrobce OM
nosnost 1,2 - 1,5 - 1,8 - 2,0 t
tisk / pdf
více info a ceny