Vysokozdvižný vozík E 20ac - 25ac - 30 ac

Vysokozdvižný vozík E 20ac - 25ac - 30 ac
Optimalizovaná konstrukce zajišťuje větší pevnost a stabilitu díky nejnovější F.E.M. (Finite Elements Method) výpočetním metodám. Silný, asynchronní 14 kW hnací motor zajišťuje pohon na přední kola, zatímco silný, asynchronní 19kW motor zdvihu zajišťuje vysokou míru rychlosti zvedání. Elektronický řídící systém odpovídá okamžitě a přesně na ovládací tlačítka a umožňuje obsluze přizpůsobit výkon vozíku prostřednictvím přístrojové skříňky. Tento rys optimalizuje provozní cyklus tím, že umožňuje uživateli výběr mezi jemným startem a pozvolným přibližováním se, postupně silným zrychlením a mezi vyšší mírou rychlosti pro cestování na dlouhé vzdálenosti, a tak nabízí vysoký stupeň flexibility a výkonnosti.
Elektrický brzdový systém se zpětným získáváním energie, který je aktivován, jestliže je pedál plynu uvolněn, a který výrazně zvyšuje komfort během jízdy a zajišťuje větší přesnost, hlavně během manévrování, jestliže pedál plynu je používán. Pohodlné sedadlo řidiče také zvyšuje výkonnost. Běžné vybavení obsahuje sedadlo MSG12, posilovač řízení, hydraulické páky umístěné na straně uživatele. Volitelná jednotlačítková ovládací páka umožňuje uživateli snadno ovládat funkce pohonu a zdvihu, což vede k většímu stupni pohodlí. Kryt baterie je vyroben z oceli a zajišťuje další prvek kvality a síly díky zcela plně hydraulickému řídícímu systému s posilovačem.
80V baterie mají kapacitu od 350 do 736 AH.
Optimalizované profily věže zajišťují zlepšený výhled a vysokou zbytkovou nosnost. Simplex, duplex a triplex věže s výškami zdvihu nejvýše do 6980mm jsou k dostání. Volitelné vybavení: přední světla, pracovní světlo, zadní zrcátko, maják, slyšitelný alarm zpětného chodu, ruční zpátečka, 4-cestný hydraulický ventil, jednotlačítková ovládací páka, úprava pro chladírenské provozy, sníženou ochranou mříž, dvojitý brzdový pedál, pomalé spouštění nákladů, vestavěný boční posuv, jednoduchá a dvojitá vzdušnicové pneumatiky, pneumatiky s nízkotlakým pláštěm, alternativní délky vidlic, simplex, duplex a triplex věže.
výrobce OM
nosnost 2,0 - 2,5 - 3,0 t
tisk / pdf
více info a ceny