Vysokozdvižný vozík CLR

Vysokozdvižný vozík CLR
Stohovací vozík CLR

Kabina řidiče
Prostorné sedadlo řidiče je navržené pro ergonomické provozní podmínky. CLR je vybaveno malým sedadlem, což dovolí operátorovi si sednout během jízdy, pokud´ je potřeba. Výška sedadla může být přizpůsobena do třech poloh. Polstrovaný interiér je vybaven odkládacími místy pro papír a pracovní nářadí. Ovládací tlačítka jsou snadno ovládatelná, směr a rychlost pojezdu jsou kontrolovány motýlkovým tlačítkem s vnitřními tlačítky pro zvedací a snižovací funkce. Opěra pro nohu na pravé straně slouží k předcházení únavy během dlouhých horizontálních přepravních pojezdů. Standardní displej ukazuje stav baterie, motohodiny a kódy chyb.

Podvozek
Robustní ocelová konstrukce skládající se z hnací jednotky se sedadlem řidiče a všemi ovládacími tlačítky a ze zvedací jednotky. Snadný přístup k motoru pro údržbu. 4-kolová struktura poskytuje optimální rozdělení váhy a snižuje tlak. Automatické vyrovnávání úrovní pro nakládací kola na CLD20, které dělá přepravu bezpečnější. Lyžiny pod špičkami vidlic usnadňují řízení přes prahy a zasouvání palet ze strany.

Řízení
Elektricky poháněné řízení s volantem a s otočným knoflíkem volantu, univerzálním kloubovým spojením a řetězovou převodovkou. Malé hnací kolečko (120 mm průměr) umožňuje vyšší rychlost a manévrovatelnost. Rychlost hnacího motoru je elektronicky řízena pomocí senzoru umístěném na univerzálním kloubu, aby udržoval bezpečné řízení také během zatáček.

Pojezd
Robustní 2.0 kW derivační hnací motor pro rychlou akceleraci a silný pojezd na rampě.

Brzdy
Oddělená provozní a ruční brzda. Elektromagnetická brzda se chová jako ruční brzda. Vozík brzdí jemně a postupně, když motýlkové tlačítko pohání vozík do protisměru. Brždění je automaticky přizpůsobené prostřednictvím senzorů s souladu a nákladem.

Baterie
Snadno dostupné pro údržbu. Baterie může být snadno odstraněna díky patentovanému volnému zdvihu baterie a válečkovému pásu na straně.

Přídavné zařízení
Různá hnací kolečka na CLD20. Ukazatel pozice kol.
výrobce OM
nosnost 1,2 - 2,0t
tisk / pdf
více info a ceny

Fotogalerie