Vysokozdvižný vozík E8N - E10N

Vysokozdvižný vozík E8N - E10N
Kompaktní, dynamický vysokozdvižný vozík, ideální pro provozování ve skladech s omezeným prostorem, železničních vagónech a kontejnerech.

Dva hnací motory byly navrženy speciálně pro tento stroj a reagují pohotově, přesně a ovladatelně. Elektronický řídící systém řídí pohon i zdvih a optimalizací točivého momentu pomáhá vyhnout se plýtvání energie. Ovládací tlačítko umožňuje oběma motorům jet bez ohledu na pozici řízení, zajišťuje přídavný pohon v případě zvlněného povrchu. Řízení je lehké a přesné díky zcela plně hydraulickému řídícímu systému s posilovačem, vyžadujícím méně než 0,5 kg úsilí.

Optimalizované profily věže zajišťují zlepšený výhled a vysokou zbytkovou nosnost. Simplex, duplex a triplex věže s výškami zdvihu nejvýše do 5600 m jsou k dostání.

Volitelné vybavení: vestavěný boční posuv, přední světla, pracovní světla, maják, zadní zrcátko, zadní světla, slyšitelný alarm zpětného chodu, ruční zpátečka, 4-cestný hydraulický ventil, úprava pro chladírenské provozy, sníženou ochranou mříž, ochranou mříž z pletiva, pomalé spouštění nákladů, jednoduché a dvojité vzdušnicové pneumatiky, pneumatiky s nízkotlakým pláštěm, alternativní délky vidlic, simplex, duplex a triplex věže.
výrobce OM
nosnost 0,8 - 1,0 t
tisk / pdf
více info a ceny

Fotogalerie