Vysokozdvižný vozík E 60N - 70N - 80N

Vysokozdvižný vozík E 60N - 70N - 80N
Vysokozdvižný vozík navržený pro použití v těžkých pracovních podmínkách, vhodný pro nejrůznější použití a vyznačující se prvotřídní robustností, spolehlivostí a všestranností. Opimalizovaný podvozek poskytuje větší pevnost ve zkrutu.
Silný 80V, 20kW hnací motor zajišťuje pohon na přední kola, zatímco silný 22kW motor zdvihu zajišťuje vysokou míru rychlosti zvedání. Elektronický řídící systém odpovídá okamžitě a přesně na ovládací tlačítka a řídí brzdový systém, což má za následek větší energetickou úsporu. Uživatel je schopný zvýšit rychlost přesně a plynule nebo s postupně silnějším zrychlením - tyto rysy přispívají k vysokému stupni flexibility a výkonnosti. Elektrický brzdový systém se zpětným získáváním energie, který je aktivován, jestliže je pedál plynu uvolněn, a který výrazně zvyšuje komfort během jízdy a zajišťuje větší přesnost, hlavně během manévrování, jestliže je pedál plynu používán.
Pohodlné sedadlo řidiče také zvyšuje výkonnost. Běžné vybavení obsahuje sedadlo GS12, posilovač řízení, oddělené hydraulické páky a jednoduchý kontrolní panel umístěný na straně uživatele tak, aby mohl provádět kontrolu operací. Řízení je lehké a přesné díky plně hydraulickému řídícímu systému s posilovačem. Volitelným vnitřním vybavením kabiny a přístrojové techniky je možné dosáhnout dalšího zvýšení provozních možností vozíku. 80V baterie mají kapacitu od 700 do 1050 Ah. Optimalizované profily věže zajišťují zlepšený výhled a vysokou zbytkovou nosnost. Simplex, duplex a triplex věže s výškami zdvihu nejvýše do 6000 mm jsou k dostání.
Volitelné vybavení: přední světla, pracovní světla, maják, slyšitelný alarm zpětného chodu, ruční zpátečka, 4-cestný hydraulický ventil, volitelné vybavení kabiny, pomalé spouštění nákladů, vestavěný boční posuv, jednoduché a dvojité pneumatiky, pneumatiky s nízkotlakým pláštěm, alternativní délky vidlic, simplex, duplex a triplex věže.
výrobce OM
nosnost 6,0 - 7,0 - 8,0 t
tisk / pdf
více info a ceny