Vysokozdvižný vozík CL 10,5 - 12

Vysokozdvižný vozík CL 10,5 - 12
CL 10,5
Stohovací vozík s jmenovitou nosností 1050 kg a maximálním zdvihem 4300 mm. Vozík CL byl vyvinut jako základní pracovní nástroj pro manipuilaci paletami a přepraními klecemi od lehkých až p středně těžké nasazení. Skrz nabízené zvihací věže Simplex, Duplex a Triplex je dobrá viditelnost. Vysoká stabilita a vysoká zbytková nosnost dělá z OM Pimespo stohovacího vozíku CL referenční stroj ve své třídě.

CL 12
Stohovací vozík s jmenovitou nosností 1200 kg a maximálním zdvihem 4300 mm. Vozík CL byl vyvinut jako základní pracovní nástroj pro manipuilaci paletami a přepraními klecemi od lehkých až p středně těžké nasazení. Skrz nabízené zvihací věže Simplex, Duplex a Triplex je dobrá viditelnost. Vysoká stabilita a vysoká zbytková nosnost dělá z OM Pimespo stohovacího vozíku CL referenční stroj ve své třídě.

Série CL se představuje jako esenciální nástroj pro manipulaci s paletami a kontejnery o malé a střední rozměrové povaze. Rozmanitost možností využití řadí modely série jak do skladišť tak i do jiných, velmi specifických úloh, jako doplňování zpoží v obdchodních domech atd. Elektronicky řízený pohon umožňuje energetické zotavování po uvolnění šktících klapek řízení. Modely jsou osazeny účelovými motory o výkonu 2.2 kW a 3kW, dle výšky zdvihu. Motory vozíku pro pohon a pro zdvih jsou řízeny jedinečnou elektronickou jednotkou. Ovládací páka je ergonomicky osazena tlačitky, takže ovládání stroje je nanenjvýš komfortní. Mechanické ovládání páčkami je nahrazeno nízkodotekovými tlačitky.

Tato třída se skládá ze strojů určené pro vertikální stohování nákladů. V nabídce jsou následující tři typové verze:
- pochozí vozíky řízené ojí, určené pro normální, jednoduché stohování
- pochozí vozíky řízené ojí se sklopnou plošinou pro řidiče určené větší sklady
- stohovací vozík s postranním sedadlem pro řidiče pro velmi intenzivní manipulaci
výrobce OM
nosnost 1,05 - 1,2t
tisk / pdf
více info a ceny

Fotogalerie