Skladová technika, VZV

vysokozdvižné vozíky

Vozíky s elektrickým pojezdem i zdvihem

 
Modelová řada pro lehký a středně těžký provoz

GX

803
výrobce PRAMAC
nosnost 1,0 - 1,2t
zdvih 0,9 - 3,5 m
využití Kompaktní vozík vybavený technologií MOSFET nabízí perfektní řešení pro práci v místech s nedostatkem prostoru. Modely z této série jsou vybaveny gelovými bateriemi, jejichž design neumožňuje výtečení roztoku baterie. Proto baterie vozíku nepotřebuje údržbu a využití vozíku je tudíž vhodné pro prostředí s vysokými hygienickými nároky, které jsou vyžadovány v potravinářském, chemickém nebo farmaceotickém průmyslu.
zobrazit detail

CL 10,5 - 12

199
výrobce OM
nosnost 1,05 - 1,2t
zdvih
využití Série CL se představuje jako esenciální nástroj pro manipulaci s paletami a kontejnery o malé a střední rozměrové povaze. Rozmanitost možností využití řadí modely série jak do skladišť tak i do jiných, velmi specifických úloh, jako doplňování zpoží v obdchodních domech atd. Elektronicky řízený pohon umožňuje energetické zotavování po uvolnění šktících klapek řízení. Modely jsou osazeny účelovými motory o výkonu 2.2 kW a 3kW, dle výšky zdvihu.
zobrazit detail

FX

793
výrobce PRAMAC
nosnost 1,2t
zdvih 2,9 - 3,85 m
využití Nová série FX představuje efektivní řešení pro uspokojení všech možných potřeb skladů. Technologie SEM garantuje konstatní rychlost nezávisle na hmotnosti momentálního nádkladu díky transistorům MOSFET, které regulují ovládání pohonu a zapříčiňují tak hladké a efektivní ovládání.
zobrazit detail

Modelová řada pro náročný a nepřetržitý provoz

CTX/CTXi 14 - 20

228
výrobce OM
nosnost 1,0 - 2,0t
zdvih
využití Série CTX a CTXi se stěžejní konzolou a sklápěcím stupátkem je navržena pro poskytnutí maximální bezpečnosti a umožnění operací s podporou ergonomičnosti. Oba modely jsou osazeny elektricky ovládanou řídící pákou.
zobrazit detail

LX

808
výrobce PRAMAC
nosnost 1,2 - 1,4 - 1,6t
zdvih 1,6 - 4,5 m
využití Série LX nabízí velkou škálu vybavení pro profesionály hledající kvalitu a přidavnou hodnotu využití. Modely jsou navrženy pro využití pro profesionální aplikace ve skladištích a manipulaci s materiálem vůbec. Proto modely této série disponují mnoha užitečnými možnostmi a vlastnostmi jako třeba technolgie MOSFET a SEM.
zobrazit detail

LX 14 FREE LIFT

807
výrobce PRAMAC
nosnost 1,4t
zdvih 4,5 m
využití Stroje série LX 14 uspokojující nároky na manipulaci materiálů a nároky skladů. Kromě mimořádné výšky zdvihu (až 4,5m), vylepšeného motoru (3 kW), řízení pohonu technologií MOSFET a SEM-technologií motoru typické pro verzi LX14/45, tato řada disponuje plným volným zdvihem o výšce 1,6m.
zobrazit detail

Modelová řada pro specifický provoz

GX STRADDLE

532
výrobce PRAMAC
nosnost 1,0 - 1,2t
zdvih 1,55 - 3,45 m
využití Série STRADDLE je k dostupná v pěti verzích vybavenými technologií MOSFET (celá série GX). Všestranost modelů se projevuje při práci s náklady s různými velikostmi. Modely z této série jsou vybaveny gelovými bateriemi, jejichž design neumožňuje výtečení roztoku baterie. Proto baterie vozíku nepotřebuje údržbu a využití vozíku je tudíž vhodné pro prostředí s vysokými hygienickými nároky, které jsou vyžadovány v potravinářském, chemickém nebo farmaceutickém průmyslu.
zobrazit detail

CN/CNi 14 - 20

207
výrobce OM
nosnost 1,4 - 2,0t
zdvih
využití Modely série CN CNi jsou navrženy speciálně pro intenzivní manipulaci se středně vysokým nákladem a hmotností 1400kg a 2000kg. Model CNi disponuje funkcí nastavení počáteční výšky zdvihu.
zobrazit detail

CNS 14 - 20

211
výrobce OM
nosnost 1,4 - 2,0t
zdvih
využití Pochozí stohovací vozík s jmenovitou nosností 1400 a 2000 kg a maximální výškou zdvihu 5390 mm a 4380 mm. Doporučen pro transport na střední a dlouhé vzdálenosti a pro stohování.
zobrazit detail